Všechny články publikované na blogu jsou a budou řazeny do Tématu týdne schválně.

Thackery - Rasistický chirurg a nová blogařská kapitola

2. september 2014 at 17:58 | Jay |  Thackery News
Aloha cizinci, podomní prodavači a vážení čtenáři!
A protože jsem znaven těmito welcome fellaz články, zkrátím to na pouhé vysvětlení názvu článku a účelu tohoto blogísku <3.
Co nebo kdo je Thackery? Fiktivní (jméno, ale založená na skutečné osobě) postava z amerického lékařského seriálu The Knick. Pro ty, kteří se neorientují v seriálech tak jako já (sorry, ale prostě se hodně orientuju), tento seriál, dějově zasazen do počátku 20. století o revoluční nemocnici Knickerbocker, doporučuji. John W. Thackery je hlavní chirurg, primář a rasista. Jeho postava je protivná, ale co mě na něj nejvíc zaujalo, bylo právě to jméno. Thackery. Je jiné, lyrické, mocné, přesně takové jsem hledal. Thackery zní vznešeně, vtipně a důležitě. Thackery bude mým novým domovem, a snad posledním, protože stěhování z jednoho blogového stromu na jiný je docela fuška a otravné.
A o čem že Thackery vlastně bude? O tom, co je pro mě. Autorské psaní. Things I love the most. Thigs i recommend to you. Things i hate and despise. Things i criticize. Hlavně to poslední. Baví mě kritizovat společnost, její způsoby a formy. Na kritizování si (doufám) udělám speciální sloupek, který by mohl vycházet jednou týdně. Něco jako Sex ve městě, akorát bez sexu ve městě.
Takže vám doporučuji si tento blog hodit do záložek a za měsíc si ho mezi pornostránkami najít.
Nebudete litovat.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Cyklodresyxxl-cz Cyklodresyxxl-cz | Web | 29. january 2017 at 21:09 | React

Na kolo jedině s www.cyklodresyxxl.cz

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama

Hodnocení na SerialZone.cz Hodnocení na SerialZone.cz Hodnocení na SerialZone.cz Hodnocení na SerialZone.cz

Hodnocení na SerialZone.cz